Strona główna Iłów Nastolatki z Iłowa będą koncertować w Bułgarii

Nastolatki z Iłowa będą koncertować w Bułgarii

1452
0
PODZIEL SIĘ

Nastoletnie gwiazdy z piosenki z Iłowa, z Grupy Wokalnej „Teraz My” po wygranych konkursach krajowych jadą starać się o laury na konkursie międzynarodowym. Czy uda im się powtórzyć sukcesy, jakie odnosiły na estradach polskich, zagranicą, nie wiadomo. Dziewczęta już nie mogą się doczekać wyjazdu do Słonecznego Brzegu.

Zespół liczy osiem dziewcząt. Pod moim kierunkiem śpiewają od półtora roku. Są niezwykle utalentowane, pracowite i mają ogromny zapał do pracy nad sobą. To ogromna przyjemność je uczyć – mówi Małgorzata Czubiel, instruktorka przygotowująca nie tylko dziewczęta z „Teraz My” do występów, ale również innych wykonawców.

Śpiewające „zdolniachy”, jak określa je ich instruktorka to – Magdalena Cichosz, Natalia Cichocka, Natalia Kuźmińska, Michalina Durmaj, Natalia Modrzejewska, Katarzyna Cichosz, Ewelina Kuźmińska oraz Aleksandra Tomczak. Grupa działa w Gminnym Ośrodku Kultury. Już od pierwszych występów dziewczęta zaczęły kolekcjonować nagrody. Dziś trudno wymienić wszystkie ich laury. Nie ma bowiem miesiąca, by do puli nagród nie dorzuciły dwóch albo trzech.

BN

Więcej na ten temat w Expressie Sochaczewskim 23 maja