Strona główna Imprezy Program XXV Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków Sochaczew – Bielice’2017

Program XXV Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków Sochaczew – Bielice’2017

596
0
PODZIEL SIĘ
Tegoroczna jubileuszowa edycja biegów odbędzie się  3 czerwca 2017 r. na terenie III Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej w Bielicach (5 km od Sochaczewa w kierunku Żyrardowa).
Godzina 7.00 – 9.00  Zgłaszanie ekip
Godzina 9.15 – 10.20  Uroczystość  Otwarcia
– ustawienie ekip wg przydzielonych numerów porządkowych na płycie boiska
– wprowadzenie Orkiestry Wojskowej
– przemarsz poszczególnych szkół (tablica z nazwą szkoły, z nazwą reprezentowanego kraju i jego
– narodową flagą) na czele flaga olimpijska i zaproszeni goście,
– wręczenie   pucharów wszystkim szkołom biorącym udział w ceremonii otwarcia
– ustawienie ekip w wyznaczonym miejscu na placu apelowym
– hymn olimpijski i flaga olimpijska na maszt
– okolicznościowe wystąpienia
– wręczenie pucharów najlepiej prezentującym się szkołom w ceremonii otwarcia: Ministra Sportu i Turystyki, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Dowódcy 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej, Starosty Sochaczewskiego, Burmistrza Sochaczewa oraz Firmy MARS Polska
– wręczenie pucharów najlepszym szkołom podstawowym w historii biegów: Puchar Ministra Macieja Małeckiego, Puchar Żywiec Zdrój S.A. i Puchar Cross-Park Full Body Workout
– wręczenie pucharów najlepszym gimnazjum w historii biegów: Puchar Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie, Puchar Firmy HEGOR w Sochaczewie i Puchar TUiR WARTA.
– wręczenie pucharów najlepszym szkołom ponadgimnazjalnym w historii biegów: Puchar Firmy BAKOMA, Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu w Sochaczewie oraz Puchar Zbigniewa Bródki i Straży Pożarnej.
– wręczenie pucharów zawodnikom z największą liczbą zwycięstw: Puchar Ministerstwa Obrony Narodowej,  Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sochaczewie, Puchar Zdzisława Kośmidra
Puchar Firmy „Zebra” i  Puchar Firmy „Aljeka Group”.
 – rozlosowanie nagród w tym nagroda ppłk Kazimierza Mączki, Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Warszawie.
– wręczenie innych wyróżnień.
Godzina 10.30 – bieg na 200 m osób specjalnej troski – Firmy MARS Polska – Memoriał Romana Kaczmarka.
Godzina 10.45   – bieg na 500 m klas I szkół podstawowych dziewcząt –   Burmistrza Sochaczewa
Godzina 10.55 – bieg na 500 m klas I szkół podstawowych chłopców – Dowódcy 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej –  Memoriał Bożenny Gałaj.
Wręczenie nagród i pucharów zawodniczkom klas I dziewcząt, w pozostałych biegach po ich zakończeniu
Godzina 11.00 – bieg na 500 m klas II szkół podstawowych dziewcząt – Ministra Sportu i Turystyki – Memoriał Sylwestra Rozdżestwieńskiego.
Godzina 11.10  – bieg na 500 m klas II szkół podstawowych chłopców – Starosty Sochaczewskiego.
Godzina 11.20 – bieg na 700 m klas III szkół podstawowych dziewcząt – Marszałka Województwa Mazowieckiego.
Godzina 11.30 – bieg na 700 m klas III szkół podstawowych chłopców – Wójta Gminy Sochaczew.
Godzina 11.40 – bieg na 700 m klas IV szkół podstawowych dziewcząt – Firmy  PHU PRIMA.
Godzina 11.50 – bieg na 700 m klas IV szkół podstawowych chłopców – Firmy SIME Polska.
Godzina 12.00 – bieg na 700 m klas V szkół podstawowych dziewcząt – Wójta Gminy Teresin.
Godzina 12.10 – bieg na 700 m klas VI szkół podstawowych dziewcząt – Osady Puszczańskiej w Tułowicach.
Godzina 12.20  – bieg na 1000 m klas V szkół podstawowych chłopców – Zajazdu 7-Mila w Młodzieszynie.
Godzina 12.30 – bieg na 1000 m klas VI szkół podstawowych chłopców – Wójta Gminy Młodzieszyn
Godzina 12.40 – bieg na 1000 m klas I gimnazjum dziewcząt – Firmy Fast Service.
Godzina 12.50 – bieg na 1000 m klas I gimnazjum chłopców – Prezesa Banku Spółdzielczego w Sochaczewie.
Wręczenie pucharów  w punktacji zespołowej szkół podstawowych
Godzina 13.00 – bieg na 1 000 m klas II dziewcząt gimnazjum – Firmy ALJEKA GROUP – Memoriał Ryszarda Łakomskiego.
Godzina 13.10 – bieg na 1000 m klas III dziewcząt gimnazjum  – ZWiK-u Sochaczew.
Godzina 13. 20 – bieg na 1500 m klas II chłopców gimnazjum – Firmy LAMEX  Sochaczew.
Godzina 13.30 – bieg na 1500 m klas III chłopców gimnazjum – Firmy  BIKELAND – Centr. Mag. Rowerów.
Godzina 13.45 – bieg na 1000 m dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych – Radia Sochaczew – Memoriał Bogusława Szymańskiego.
Godzina 14.00 – bieg na 1500 m chłopców szkół ponadgimnazjalnych – DRUKARNI w Chrzczanach –  Memoriał Jana Cebrzyńskiego.
Godzina 14.15  – Zakończenie imprezy
– Wręczenie pucharów w punktacji zespołowej gimnazjów
– Wręczenie  pucharów w punktacji zespołowej szkół ponadgimnazjalnych
– Puchary dla każdej ekipy za udział w ceremonii otwarcia XXV  Jubileuszowych Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków Sochaczew- Bielice’2017
– Puchary w punktacji  zespołowej Szkół Podstawowych: Puchar Marszałka Senatu RP, Puchar  Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego, Puchar Burmistrza Sochaczewa, Puchar  Wójta Gminy Nowa Sucha, Puchar   Piekarni – Cukierni „Majewscy – Ciurzyńska S.J.”, Puchar   Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, Puchar  Firmy PHU GRAZIA Grażyna Kalisiak, Puchar Redakcji Echa Powiatu i Puchar  Redakcji Ziemi Sochaczewskiej.
– Puchary w punktacji zespołowej Gimnazjów: Puchar Ministra Sportu i Turystyki, Puchar Wojewody Mazowieckiego, Puchar Prezesa Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, Puchar I Zastępcy Burmistrza Sochaczewa,  Puchar Wójta Gminy Rybno,  Puchar Wójta Gminy Brochów, Puchar Wójta Gminy Iłów i Puchar Redakcji Expressu Sochaczewskiego.
– Puchary w punktacji zespołowej Szkół Ponadgimnazjalnych: Puchar Starosty Sochaczewskiego, Puchar  Wicestarosty Sochaczewskiego, Puchar Firmy ELLA w Sochaczewie, Puchar Firmy PUB Jana Wosika,
Puchar Szpitala Powiatowego w Sochaczewie i Puchar Fabryki Reklamy NOVATORJA.
Organizator
Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków
Współorganizatorzy
3 Warszawska Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej, Burmistrz Sochaczewa, Starosta Sochaczewski
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie i MARS Polska.
Patronat
Marszałek Senatu RP, Polski Komitet Olimpijski, Minister Sportu i Turystyki Minister Edukacji Narodowej, Ministerstwo Obrony Narodowej, Minister Maciej Małecki, Marszałek Województwa Mazowieckiego. Wojewoda Mazowiecki i Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
Wspierają nas
Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie, Komenda Powiatowa Straży Pożarnej, Szpital Powiatowy w Sochaczewie, Zespół Szkół w Sochaczewie, Zespół Szkół im. J.Iwaszkiewicza w Sochaczewie, Zespół Szkół w Wyczółkach, Zespół Szkół w Kozłowie Biskupim, Stowarzyszenie Razem i Sprawnie i AGNES-BUD Sławomir Kreps.
Patronat Medialny
Express Sochaczewski, Ziemia Sochaczewska, Radio  Sochaczew i Echo Powiatu