Strona główna Sport Bzura zremisowała po ciężkim meczu

Bzura zremisowała po ciężkim meczu

174
0
PIŁKA NOŻNA IV Liga Mazowiecka, grupa północna
Piłkarze Bzury złapali lekką zadyszkę i passa bez zwycięstwa nie została przełamana w trzecim z rzędu meczu. Chociaż wyjazdowy punkt zdobyty na boisku w Wyszkowie ma swoją wartość.
Pierwsza połowa była wyrównana. Obydwie drużyny raczej myślały o zabezpieczeniu swoich tyłów, niż o huraganowym ataku na bramkę rywali. Sytuacji było niewiele, ale nasi piłkarze stworzyli ich więcej od piłkarzy Bugu.
Po przerwie gospodarze ruszyli do ataku, a futboliści Juliusza Kruszankina zmuszeni zostali do wycofania się pod swoje pole karne. Pomimo naporu rywali, nasza obrona nie pękła. Co prawda drużyna Bugu miała 3-4 doskonałe sytuacje, których nie wykorzystała. Ostatnią z nich mieli w 90. minucie meczu. Na szczęście dla chodakowian strzał w środek bramki nie zamienił się w gola.
Bzura po ciężkim meczu dopisała do swojego konta kolejny punkt. Mieć trzeba nadzieję, że w meczu z Ostrovią w Chodakowie (środa 17 maja, godzina 17.30), niemoc piłkarzy Bzury zostanie przełamana, a mecz zakończy się zwycięstwem.
Bug Wyszków – Bzura Chodaków  0:0
skład: Kotlarski – Szewczyk, Chukwuemeka, Binienda, Kowalski, Więczek, Oziemblewski, K. Stencel, Bartosiewicz (78′ Wojciechowski), Oliwa, Pater