Strona główna Uroda ZABIEG Z PLACENTĄ I ZŁOTEM

ZABIEG Z PLACENTĄ I ZŁOTEM

1189
0
PODZIEL SIĘ
Placenta – inaczej łożysko – jest wykorzystywana od bardzo dawna do produkcji kosmetyków. Kosmetyki z jej zawartością należą do najlepszych.
Był pewien okres, że kremy z tym składnikiem stały się mało popularne. Teraz placenta jest znów popularna wśród preparatów pielęgnacyjnych.
Obecnie bardzo ekskluzywnym zabiegiem jest peptydowy zabieg z placentą i złotem. Działanie jego polega na stymulacji, rewitalizacji komórek skóry właściwej. Polecany jest szczególnie dla skór dojrzałych z wyraźnymi oznakami starzenia. Skóra przesuszona, odwodniona, tracąca jędrność, odzyskuje wyraźną poprawę już po pierwszym zabiegu. Zmarszczki zdecydowanie ulegają redukcji, poprawia się jej koloryt. Skóra dodatkowo otrzymuje bodziec do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny, przez co następuje poprawa jej sprężystości i napięcia. Odnowa komórkowa jest przyspieszona i nowe komórki zastępują stare i uszkodzone.
Zabieg można wzmocnić wcześniejszym wykonaniem oksybrazji tlenowej. Skóra jest wtedy oczyszczona, pozbawiona suchego zbędnego naskórka i preparaty używane do zabiegu są z większą mocą wchłaniane. Po zimie naprawdę jest jej to bardzo potrzebne. Wykonuję ten zabieg i widzę jego bardzo dobre efekty.
Następnie w dalszym planie zabiegów można uwzględnić mezoterapię igłową. Polega ona na podaniu podskórnie igłą odpowiednich preparatów, np. z peptydami, które są przeznaczone dla skór dojrzałych. Mezoterapię można wykonywać także u osób młodszych w celu nawilżenia, likwidacji kurzych łapek i wtedy używamy preparatów stosownych do rodzaju i potrzeb skóry.
Nie wolno stosować preparatów przypisanych skórom dojrzałym za wcześnie, ponieważ rozleniwiają skórę i efekt jest odwrotny.
Powyższe zabiegi przeznaczone są też dla panów. Panowie potrzebują ich szczególnie w okolicach oczu. Panowie przed wizytą w gabinecie kosmetycznym powinni być świeżo ogoleni. Zarost wtedy nie przeszkadza i możemy działać na całej twarzy.
Zapraszam na zabiegi.

Hanna Kasztelan