Strażacy z Budek w krajowej czołówce

Strażacka drużyna futbolowa z Budek Piaseckich to piąta ekipa w Polsce! Tak przynajmniej wynika z miejsca, jakie tamtejsi strażacy wywalczyli podczas Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Piłki Halowej Ochotniczych Straży Pożarnych. Sportowy sukces stał się faktem.
W finałowym turnieju w Gąsawie wystartowało 15 ekip z każdego województwa oprócz Świętokrzyskiego. – Nasza jednostka awansowała do ćwierćfinału, gdzie przegraliśmy jedną bramką z drużyną OSP Chełmek i ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani na bardzo wysokim 5 miejscu, z czego jesteśmy i tak bardzo zadowoleni, choć pozostał niedosyt – mówi Adrian Bylicki, bramkarz ekipy z Budek Piaseckich. Zarówno on, jak i jego koledzy zagrali znakomite zawody, porażka 0:1 w ćwierćfinale bardzo ich bolała, to było widać nawet wtedy, jak wrócili do Budek. Mimo wszystko, ambitna postawa naszych strażaków zasługuje na duże brawa!
Zespół OSP Budki Piasecki zagrał w składzie: Adrian Bylicki, Artur Fiołek, Mateusz Bryński, Kamil Komosa, Robert Bajurski, Dariusz Rosa, Tomasz Żakowski, Jarosław Grefkowicz, Jacek Antczak. Opiekunami drużyny byli – prezes OSP Budki Piaseckie – Grzegorz Bylicki oraz komendant gminny Dariusz Tartanus. Gratulujemy!
Marcin Odolczyk

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz