Strona główna Brochów Pani Sabina skończyła 104 lata

Pani Sabina skończyła 104 lata

1166
0
PODZIEL SIĘ

BROCHÓW Najstarsza mieszkanka Brochowa, Sabina Fergińska, świętowała w środę 29 marca swoje 104 urodziny. W tym wyjątkowym dniu szacowną jubilatkę odwiedziła specjalna delegacja Urzędu Gminy Brochów na czele z Piotrem Szymańskim – wójtem gminy, Tomaszem Staszewskim – przewodniczącym Rady Gminy oraz Wiolettą Dobrowolską – sekretarzem gminy.
Pani Sabina swoje urodziny obchodziła w gronie najbliższych. Mimo upływu lat nadal jest osobą pogodną i pełną entuzjazmu, którą przepełnia radość życia. Co wszystkich zaskakuje – zarówno rodzinę, jak przyjaciół, sąsiadów i tych, którzy z nią mają kontakt. Jest osobą w pełni sprawną i nie wymaga specjalnej opieki.
Wiele osób pyta ją o receptę na długowieczność, ale pani Sabina odpowiada, że takiego sprawdzonego sposobu nie ma, gdyż wszystko zależy od Boga. Pewne jest, że pani Sabinie nie brakuje optymizmu i poczucia humoru.
Delegacja władz gminnych i mieszkańcy Brochowa z okazji 104 lat życzyli jubilatce zdrowia, radości, miłości, spokoju i pogody ducha na kolejne lata.
BN
Fot. UG Brochów

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStrajk w szkołach
Następny artykułPopłynęła sobie Wisłą