Strona główna Sport Otworzyli sezon na Orlik

Otworzyli sezon na Orlik

826
0
PODZIEL SIĘ
Ponad czterdzieścioro dzieci przybyło w poniedziałek 10 kwietnia na teren Szymanowskiego kompleksu sportowego „Orlik”. Powodem było uroczyste otwarcie sezonu. Organizatorem wydarzenia była Justyna Kamińska animator sportu w gminie Teresin.
Wiosna zagościła u nas już na dobre wszędzie robi się zielono, a dokoła nas rozkwitają pachnące kwiaty, więc i my rozpoczęliśmy sezon. Dziś nasi najmłodsi mieszkańcy Szymanowa aktywnie spędzili czas na świeżym powietrzu i do tego staram się ich zachęcać przez najbliższe ciepłe miesiące – mówi organizatorka.
Podczas spotkania na boisku nie brakowało wspaniałej zabawy i radości wśród najmłodszych uczestników. Spośród gier zespołowych dominowały przede wszystkim unihokej i piłka siatkowa. Nie obyło się też bez baniek mydlanych i balonowych niespodzianek. – Miło, że tak licznie przyszliście, by wziąć udział w przygotowanych przez nas grach i zabawach, zapraszamy was jak najczęściej, bo ruch to zdrowie! – zwracała się do maluchów i młodzieży Justyna Kamińska.
Marcin Odolczyk