Strona główna Kronika kryminalna Mroził narkotyki

Mroził narkotyki

838
0
PODZIEL SIĘ

SOCHACZEW Policjanci z Referatu Operacyjno-Rozpoznawczego stwierdzili, że 23-letni mieszkaniec Sochaczewa od dłuższego czasu zajmuje się sprzedażą środków odurzających. W toku obserwacji ustalili, że dilerka stałą się źródłem jego dochodów.
Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w środę, 5 kwietnia, gdy wychodził z bloku w którym mieszkał. W trakcie kontroli osobistej, w kieszeni spodni znaleziono dwie torebki z siarczanem amfetaminy. Gdy policjanci przeszukiwali jego mieszkanie znaleźli też wagę elektroniczną, która dzielił narkotyki na działki. Dopiero po dłuższym sprawdzaniu odkryli, że środki odurzające diler przechowywał w słoiku, który trzymał w zamrażarce.
Sochaczewianin od razu trafił do policyjnego aresztu.  Dwa dni później – 7 kwietnia – został doprowadzony przez funkcjonariuszy do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie przedstawiono mu zarzut posiadania środków odurzających i wprowadzania ich do obrotu. Młody sochaczewianin nie był wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. To jego pierwsza wpadka, która jednak może mieć poważne konsekwencje. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
BN
Fot. KPP Sochaczew