Strona główna Imprezy Kto wystąpi na Dniach Sochaczewa?

Kto wystąpi na Dniach Sochaczewa?

981
0
PODZIEL SIĘ

SOCHACZEW Znana jest już część wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznych Dniach Sochaczewa. Jak informuje Urząd Miejski, gwiazdą tegorocznego święta miasta, które odbędzie się 10 i 11 czerwca, będzie Andrzej Rybiński, który pojawi się na scenie w pierwszy dzień imprezy o godzinie 16.00. Tego samego dnia wystąpi również Mesajah, którego koncert zaplanowano na godzinę 20.00. Dodajmy, że 10 czerwca zaplanowano w sumie cztery koncerty, a sobotni wieczór ma zakończyć dyskoteka.

Także i następnego dnia – czyli 11 czerwca – na scenie ustawionej na terenie MKS Orkan przy ul. Warszawskiej wystąpi czterech wykonawców, z których dwóch jest już znanych. Będą to zespół After Party, którego koncert zaplanowano o godzinie 18.30 oraz Marcin Daniec, który pojawi się na scenie o godzinie 21.30.

Święto miasta, jak zapewniają władze Sochaczewa, ma już wkrótce powrócić na Podzamcze – po wybudowaniu w miejscu obecnej muszli koncertowej nowoczesnego amfiteatru. A to stanie się możliwe po otrzymaniu dofinansowania ze środków unijnych. O pozyskanie których, miejski samorząd stara się w ramach projektu zagospodarowania terenów nad Bzurą i wokół wzgórza zamkowego.

jur