Strona główna Imprezy Country na targach

Country na targach

1062
0
PODZIEL SIĘ
Coroczna impreza Targi Rolne i Przedsiębiorczości zawsze przyciągają tłumy gości. W tym roku będą się odbywać w najbliższą niedzielę, 23 kwietnia. Dodatkową atrakcją będzie z pewnością występ teresińskiego zespołu Teren C, laureata Mrągowa 2015.
Teren C został powołany do życia przez Tomasza Połcia. Przez lata istnienia przez zespół przewinęło się wielu sochaczewskich muzyków, ale byli też artyści z innych miast. Warto powiedzieć, że właśnie w Terenie C swoje pierwsze sceniczne i muzyczne kroki stawiał Wojtek Pilichowski, najlepszy polski i nie tylko polski, basista. Zespół grał koncerty z największymi gwiazdami, a dziś jest stałym gościem największych wydarzeń country w Polsce.
Jak mówi Katarzyna Bednarek, wokalistka zespołu, już wkrótce ukaże się płyta Terenu C – „Tak myślę sobie”. – Trwają ostatnie prace i mam nadzieję, że w maju będą Państwo mogli posłuchać naszych piosenek z krążka – dodaje wokalistka.
Obecnie w zespole grają: Katarzyna Bednarek –śpiew, Jakub Kamiński – gitara solowa, Janusz Frychel – gitara basowa, śpiew, Tomasz Połeć, banjo, gitara, śpiew, Daniel Klemczak – perkusja.
Zapraszamy zatem na niedzielny koncert i niecodzienną, countrową podróż po zakamarkach życia.
CG