Strona główna Teresin Było dobrze!

Było dobrze!

941
0
PODZIEL SIĘ

TERESIN Kameralna sala koncertowa wypełniła się do ostatniego miejsca, a gromkie brawa słychać było daleko poza budynkiem. Występ Tomasza Szweda okazał się kolejnym hitem, jaki w ostatnim czasie przygotował Teresiński Ośrodek Kultury.
To było bardzo klimatyczne spotkanie z piosenką i wyjątkowym wykonawcą, jakim jest Tomasz Szwed, autor, kompozytor, piosenkarz, psychoterapeuta. Ceniona postać polskiej sceny muzycznej, którą na estradzie z powodzeniem obecna jest już od czterdziestu lat. Tym razem teresińska publiczność mogła usłyszeć piosenki premierowe, kabaretowe, jak również przeboje z dawnych lat.
W utworach artysty słuchacze znaleźć mogą opowiadania o codzienności, ludzkim doświadczeniu czy widzeniu świata z perspektywy zwykłego człowieka. W jego repertuarze znajduje się również anglosaska muzyka tradycyjna, blues, bluegrass, folk, a także muzyka celtycka. Na scenę Tomasz Szwed zaprosił również Joannę Cieśniewską, która zaśpiewała w jego towarzystwie jak i gitarzysty Jakuba Kamińskiego.
Teresiński koncert odbył się pod nazwą „Będzie dobrze” i rzeczywiście tak było, a nawet bardzo.
Marcin Odolczyk