Strona główna Sochaczew miasto Urząd nagrodził sportowców

Urząd nagrodził sportowców

808
0
PODZIEL SIĘ

W czwartek Kramnice Miejskie były miejscem, w którym odbyła się Gala Sportowiec Roku 2016 organizowana przez Urząd Miejski. Impreza ta nie ma nic wspólnego z Plebiscytem Sportowiec Roku, który od 15 lat prowadzi Express Sochaczewski.
Podczas miejskiej imprezy uczestnicy mogli się poczuć, jak w kawiarni. Na stolikach było ciasto, a urocze kelnerki roznosiły kawę i herbatę. Część artystyczną wypełniły pokazy cyrkowców ze szkoły w Julinku.
Wróćmy jednak do gali. Nagrodzeni i wyróżnieni na niej zostali sportowcy, trenerzy, działacze i sponsorzy. Przyznane zostały trzy główne tytuły. Działaczem Roku został Sławomir Cypel z Dragon Fight Club, a Trenerem Roku – Patryk Sobieraj (WOPR Sochaczew). Zaś za Sportowca Roku 2016 uznano tenisistkę stołową Katarzynę Grzybowską-Franc (SKTS). Wszystko byłoby dobrze, gdyby prowadząca galę nie przekręciła nazwiska laureatki oraz nie zaanonsowała jej jako dorodnej blondynki (sic!). Zresztą nie odkryję Ameryki, jeśli stwierdzę, że piętą achillesową tego typu imprez są prowadzący, którzy nie znając się na sporcie, popełniają mnóstwo gaf. Niektóre są śmieszne, a niektóre wprost tragiczne.
Tomasz Ertman

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBalonik zbyt mocno pompowany
Następny artykułSrebro dla Feniksa