Strona główna Sport Sport i rock alternatywny

Sport i rock alternatywny

1805
0
PODZIEL SIĘ

PLEBISCYT Trwa 15. edycja plebiscytu Sportowiec Roku, który organizowany jest przez Express Sochaczewski wraz ze Starostwem Powiatowym i Miastem Sochaczew, oraz pod patronatem posła Macieja Małeckiego.
Pełna lista nominowanych sportowców oraz aktualne wyniki głosowania przez sms znajdują się na portalu sochaczewianin.pl. Głosowanie odbywa się przez sms-y i na kuponach zamieszczonych w Expressie Sochaczewskim i potrwa do 20 marca 2017 roku, do godziny 12.00.
Finałowa Gala Plebiscytu odbędzie się 5 kwietnia, o godzinie 17.00 w Szkole Muzycznej w Sochaczewie. Gwiazdą gali będzie Janek Samołyk – wrocławski gitarzysta, wokalista oraz autor piosenek. Artysta występuje od 2008 roku, od tego czasu m.in. zwyciężył w konkursie debiutów na OFF Festivalu 2009, został finalistą Jarocina 2010 (5 lat później powrócił na festiwal, otwierając go), wydał trzy płyty długogrające, zagrał trasę koncertową w Chinach, a jego single „Codziennie”, „Problem z wiernością”, „Piosenka o pointach”, „Złe czasy” i „Na prezent” gościły na Liście Przebojów Trójki.
Mieszkańcom Sochaczewa Janek Samołyk jest znany z koncertów z grupą The Beatlmen, z którą wystąpił w naszym mieście dwukrotnie, m.in. podczas ostatniego Święta Bzury.
red