Strona główna Teresin Śpiew to zdrowie

Śpiew to zdrowie

918
0
PODZIEL SIĘ

TERESIN Cała widownia świetnie bawiła się podczas koncertu Oreganek. Zespół pod kierunkiem Dr Witaminki przekonywał do zdrowego odżywiania się. Publiczność szczelnie wypełniająca salę kameralną Teresińskiego Ośrodka Kultury śpiewała wraz z grupą, ale też ochoczo brała udział w specjalnie przygotowanych konkursach.
Zespół „Oreganki” – w towarzystwie charyzmatycznej Pani Dietetyk Joanny Neuhoff-Murawskiej – raczył publiczność autorskim programem muzyczno-edukacyjnym, którego misją jest promocja zdrowego stylu życia przez zabawę i sztukę. Duszą zespołu jest też Zbyszek Murawski, autor muzyki.
Przypomnijmy, że w zespole śpiewają uczestnicy sekcji wokalnej TOK-u prowadzonej pod kierunkiem Joanny Cieśniewskiej. Dla wielu z nich ten koncert był swoistym i co ważne, bardzo udanym debiutem przed teresińską widownią. Wcześniej grupa koncertowała m.in. na głównej scenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w studio Polskiego Radia. Byli też gośćmi w Centrum Zdrowia Dziecka oraz programu „Pytanie na śniadanie” w TVP.
Marcin Odolczyk

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRAPORT Z GMINNEJ OŚWIATY
Następny artykułPreferencyjne stawki