Przygotowania do turnieju

Znana jest już data tegorocznych rozgrywek w ramach Turnieju Dzikich Drużyn. Jego siedemnasta edycja odbędzie się tym razem w niedzielę 4 czerwca, tradycyjnie na boiskach w Chodakowie.
Stawką rywalizacji jest Puchar Stowarzyszenia Odnowy Sochaczewa „Zamek”. Zespół organizacyjny właśnie rozpoczął gruntowne przygotowania do zawodów. Pierwsze spotkanie odbyło się w siedzibie Zespołu Szkół w Sochaczewie, a przewodniczył mu pomysłodawca i główny organizator turnieju Maciej Małecki – poseł, minister stanu w kancelarii Rady Ministrów.
Przypomnijmy, rozgrywki te zadebiutowały w 2001 roku, zainicjował je właśnie Maciej Małecki, wówczas prezes Stowarzyszenia „Zamek”. Pierwsze zawody odbyły się na stadionie sochaczewskiego Orkana. W Chodakowie uczestnicy rywalizują od roku 2002 roku i tak będzie również w 2017. Corocznie uczestniczy w nim kilkaset zawodników i zawodniczek, nie tylko z terenu powiatu sochaczewskiego.
Współorganizatorami 17. Turnieju Dzikich Drużyn, jednego z największych tego typu przedsięwzięć na Mazowszu, jest Jolanta Gonta – starosta sochaczewski, Piotr Osiecki – burmistrz Sochaczewa, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, KS Bzura Chodaków, Zespół Szkół w Sochaczewie i Fight Club Dragon.
Szczegóły na temat zasad zgłoszeń i turniejowej rywalizacji podane zostaną już wkrótce.
Starostwo Powiatowe
w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz