Otworzyli sezon

RUGBY
Z inicjatywy Rugby Veterans Orkan Sochaczew, 1 stycznia odbyło się rozpoczęcie sezonu rugby 2017. O godzinie 14.00 na placu boju stawili się zawodnicy wszystkich grup wiekowych, którzy korzystając ze sprzyjającej aury pokazali, że dzień po Sylwestrze również sprzyja graniu w rugby.
Szybki podział na drużyny Czerwonych i Niebieskich był tylko rozgrzewką do dalszej rozgrywki, która również okazała się dynamiczna w całym swoim przebiegu. Przyjacielska atmosfera nie była pozbawiona ducha sportowej rywalizacji, a zróżnicowanie zawodników pod względem wiekowym i wagowym odzwierciedlało starą rugbową prawdę o sporcie, w którym jest miejsce dla każdego.
Mecz zakończył się zwycięstwem wszystkich uczestników, a tradycyjna trzecia połowa pomogła w regeneracji po nocy sylwestrowej. Choć oczywiście również z podziałem według grup wiekowych, ale z pełnym dostępem do grilla.
Czerwoni   – Niebiescy 12:12
Pierwsze punkty zdobył Bartosz Ilczuk.
Grali: Zbigniew Dąbrowski, Robert Dłutek, Michał Szulejewski, Sławomir Krześniak, Robert Pawelec 2, Bartosz Ilczuk 5, Sławomir Dudkowski, Maciej Bobowicz, Michał Ojdowski 5, Piotr Sieklicki 5, Kamil Kościelewski, Wojciech Krześniak, Marcin Krześniak, Marcin Kłak, Konrad Pietrzyk 2, Sebastian Figat, Kamil Wydrzyński, Paweł Adamczyk, Jakub Budnik, Sebastian Misiak, Przemysław Dobijański, Adam Kaliński, Jakub Fabisiak, Sebastian Lewandowski, Kacper Sieczkowski, Paweł Szwarc, Oskar Winnicki, Szymon Frontczak, Oskar Migda, Mateusz Panek 5, Cristian Bregu, Julia Sadowska i Sandra Kłak.   Sędziował Radosław Pietrak.
Rafał Muszkowski
Fot. Krzysztof Lewandowski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz