„Ogórki” najlepsze w szczypiorniaka

Reprezentacja zawodników z klasy 4 TL ZS w Teresinie, która w rozgrywkach tradycyjnie przyjęła nazwę „Ogórki Ogórków” triumfowała w ósmej edycji Szkolnego Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców.
Sportowe emocje, świetny poziom gry i rekreacyjna zabawa towarzyszyły zmaganiom w teresińskiej hali sportowej, które odbyły się przy współudziale Powiatowego Zespołu Edukacji w Sochaczewie.
Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Teresinie. Na starcie stanęło pięć szkolnym ekip, które walczyły w systemie „każdy z każdym”, a następnie w fazie play-off. Jak na finał przystało, mecz był dramatyczny, niezwykle zacięty, pełen szybkich i świetnych akcji. Rozstrzygnął się dopiero w ostatnich sekundach.
Celem turnieju była popularyzacja piłki ręcznej i zdrowego stylu życia, ale też współzawodnictwo oraz wybór najlepszych szczypiornistów do reprezentacji szkoły w zbliżających się mistrzostwach powiatu.
Nagrody wręczała dyrektor szkoły Ewa Odolczyk. Organizatorzy przyznali też wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Krzysztof Konik (3 TMR), najskuteczniejszym graczem – Bartosz Staniaszek (2 TMO), zaś najlepszym bramkarzem – Paweł Proch (4 TL). Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sukcesów w kolejnych zmaganiach na sportowym boisku.
Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Łukasz Ogrodzki, Paweł Proch, Piotr Dziakiewicz, Łukasz Gorsiak, Jakub Ożarek, Mariusz Bigaj oraz Rafał Grzegorek i Marcin Rosa.
Ot o szczegółowe wyniki:
4 TMR – 4 TL 0:6
2 TMO – 3 TMR 6:3
1 TM – 4 TL 0:7
3 TMR – 4 TMR 3:1
2 TMO – 1 TM   7:1
4 TL – 2 TMO   8:3
4 TMR – 1 TM 2:1
3 TMR – 4 TL 7:9
2 TMO – 4 TMR   3:2
½ finału
4 TL – 4 TMR   10:4
2 TMO – 3 TMR 5:8
Finał
4 TL – 3 TMR   4:3
ZST

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz