Strona główna Teresin Można było znaleźć pracę

Można było znaleźć pracę

1070
0
PODZIEL SIĘ
Kilkadziesiąt mieszkańców gminy Teresin pojawiło się na Targach Pracy, zorganizowanych przez firmę Fast Service w Teresinie. W Urzędzie Gminy, w środę 1 lutego od godz. 9.00 do 12.00, odbyły się spotkania z osobami zainteresowanymi znalezieniem pracy. Gośćmi targów w Teresinie były osoby zarówno w wieku średnim jak i starszym, ale nie zabrakło też przedstawicieli młodzieży, zwłaszcza studentów zainteresowanych pracą poza weekendami.
Przedstawiciele firmy rekrutacyjnej przedstawili uczestnikom targów oferty zatrudnienia, szczególnie jeśli chodzi o zakłady w Teresinie i okolicy.
Aneta Bartczak i Łukasz Kowalski z Fast Service przeprowadzili sporo rozmów i jak przyznali: – W trakcie spotkań nasi interesanci poza poszukiwaniem konkretnej pracy, chcieli też dowiedzieć się, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, jak zredagować swoje CV.
Mnie interesuje szczególnie pracodawca, który zaproponuje mi umowę o pracę, a nie śmieciówkę – mówił Krzysztof z Szymanowa, wykwalifikowany były pracownik sektora żywności. Po wyjściu z targów przyznał, że otrzymał dwie propozycje, które rozważy, bo wydają się interesujące. Zadowoleni byli też dwaj studenci, którzy zostawili swoje CV. Nie wszystkim jednak udało coś się znaleźć satysfakcjonujące oferty. Jak to na targach.
Marcin Odolczyk
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNa sto dni przed maturą
Następny artykułCzosnianka z pulpetami