Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

929
0
PODZIEL SIĘ

Wepchnął się na siłę
SOCHACZEW Kierowca opla astry nie udzielił pierwszeństwa przejazdu na ulicy Polnej. W efekcie doprowadził do zderzenia swego auta z bmw. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od opla, a kierowcę ukarali mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w 13 lutego.

Na gorącym uczynku
SOCHACZEW Policjanci ukarali mandatem sprawcę kradzieży sklepowej. Obsługa sklepu z ulicy 15 Sierpnia zatrzymała złodzieja na gorącym uczynku 13 lutego.

Szarżował i się zderzył
WÓJTÓWKA Prowadzący z nadmierną prędkością kierowca ciężarówki daf nie wyrobił się na drodze i doprowadził do zderzenia z peugeotem. Wypadek wydarzył się na drodze w Wójtówce 14 lutego. Kierowcę dafa ukarano mandatem.

Jechał bez uprawnień
ANDRZEJÓW DURANOWSKI Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali 14 lutego w trakcie rutynowej kontroli drogowej mężczyznę, który kierował audi. Okazało się, że 24-letni kierowca ma cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Pojazd został odholowany na policyjny parking.

Wjechał w płot
KUZNOCIN Nieznany sprawca uderzył samochodem w ogrodzenie jednej z posesji w Kuznocinie. Po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło 15 lutego.

Staranował osobówkę
PAPROTNIA Na drodze krajowej nr 92 w Paprotni samochód ciężarowy volvo staranował osobowego peugeota. Winnym był kierowca ciężarówki, który wyjeżdżał ze stacji paliw i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prowadzącej samochód osobowy. Kobieta, która kierowała peugeotem, została ranna i przewieziona do szpitala. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Zatrzymano dowody rejestracyjne od peugeota i naczepy pojazdu ciężarowego, gdyż nie nadawały się do transportu publicznego. Do zdarzenia doszło w środę, 15 lutego.

Wymusił pierwszeństwo
ŻDŻARÓW Na drodze krajowej nr 50, w okolicach Żdżarowa, 16 lutego około południa doszło do kolizji. Kierujący audi podczas skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z bmw. Samochody zderzyły się czołowo. Kierujący BMW nie odniósł żadnych obrażeń i wysiadł z rozbitego pojazdu o własnych siłach. Pozostającemu w pojeździe poszkodowanemu z audi, pomocy udzielał zespół ratownictwa medycznego. Jednak obydwaj kierowcy trafili do szpitala. Mundurowi zatrzymali też dowody rejestracyjne uszkodzonych pojazdów, a sprawcy kolizji prawo jazdy. Droga była zablokowana prawie godzinę.

Jechał bez prawka
SOCHACZEW Na ulicy Gawłowskiej w czasie kontroli drogowej wpadł 19-letni kierowca opla omegi. Policjanci ustalili, że kierował bez prawa jazdy. Sprawcę wykroczenia ukarano wysokim mandatem karnym. Do zdarzenia doszło 16 lutego.

Dachował w rowie
WILCZE ŚLADOWSKIE Z powodu nadmiernej prędkości, kierujący oplem vectrą zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Do wypadku doszło 17 lutego około południa. Poszkodowany w chwili przybycia pomocy był już poza pojazdem. Strażacy udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu kierowcy. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez policję, strażacy postawili pojazd na kołach. Jednak policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu z powodu uszkodzeń powstałych podczas zdarzenia. W akcji poza policją i sochaczewskimi jednostkami ratowniczo-gaśniczymi brały udział zastępy z OSP ze Śladowa i Brochowa.
Fot.KP PSP

Zwarcie na drodze
CHRZCZANY Na drodze krajowej nr 92 w okolicy Chrzczanów doszło w piątek, 17 lutego po godzinie 17.00 do groźnego wypadku drogowego. Zderzył się opel vectra z dostawczym mercedesem. W chwili przybycia strażaków na miejscu był już zespół ratownictwa medycznego, który udzielał pomocy trzem poszkodowanym w wypadku. Byli oni już poza rozbitymi pojazdami. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia. Następnie ustawili na kołach samochód dostawczy, który po wypadku leżał na boku. Usunęli też rozlane płyny eksploatacyjne. Akcja strażaków i policji trwała ponad godzinę.

Karambol na drodze
ANDRZEJÓW DURANOWSKI Do wielkiego karambolu drogowego doszło w piątek, 17 lutego. Zderzyły się cztery pojazdy. Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że kierujący ciągnikiem siodłowym iveco nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył forda, czekającego jak inne auta na wjazd na rondo. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierowca i pasażer forda trafili do szpitala. Przez kilka godzin był w tym miejscu ruch wahadłowy.

Uderzył w zaparkowane
TERESIN Kierujący fordem ka z nieustalonej przyczyny uderzył w zaparkowany pojazd opel astra. Do zdarzenia doszło na ulicy Torowej 18 lutego. Postępowanie wyjaśniające prowadzi Posterunek Policji w Teresinie.

Jechał bez dowodu
SOCHACZEW Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej saaba w niedzielę 19 lutego. W trakcie wykonywanych czynności zatrzymali kierowcy wozu dowód rejestracyjny z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na ulicy Żyrardowskiej.
BN

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDilerzy wpadają w sidła
Następny artykułPożar na Cmentarnej