Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

955
0
PODZIEL SIĘ
fot. Policja symboliczne

Skok po papierosy
SOCHACZEW Złodzieje włamali się do sklepu przy ulicy Pocztowej w Sochaczewie, skąd ukradli pieniądze oraz papierosy. Do kradzieży doszło 20 lutego.

Zaatakował lusterko
SOCHACZEW Nieznany sprawca uszkodził lusterko w bmw zaparkowanym na ulicy 3 Maja. Zdarzenie miało miejsce 20 lutego.

Staranował dacię
SOCHACZEW Na ulicy Wojska Polskiego w Sochaczewie kierujący renault master nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z dacią duster. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. Kolizja miała miejsce 21 lutego.

Gorzki smak słodyczy
SOCHACZEW We wtorek, 21 lutego, policjanci zostali powiadomieni przez obsługę sklepu przy ulicy Hubala o zatrzymaniu 14-letniego mieszkańca Sochaczewa na próbie kradzieży słodyczy.

Złapali złodzieja
SOCHACZEW Ochrona jednego ze sklepów w Al. 600-lecia zatrzymała złodzieja sklepowego. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał mężczyznę mandatem. Zdarzenie miało miejsce 22 lutego.

Porysował lakier
TERESIN Policja poszukuje sprawcy, który 22 lutego porysował powłokę  lakierniczą  dwóch mercedesów zaparkowanych na terenie jednej z posesji w Teresinie.

I tak poszedł siedzieć
MŁODZIESZYN Funkcjonariusze Posterunku Policji w Młodzieszynie zatrzymali 55– letniego mężczyznę poszukiwanego w związku z nakazem doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło 23 lutego.

Wycofał do rowu
KRZYŻYK IŁOWSKI Nietrzeźwy 61-latek, kierujący volkswagenem vento, w czasie manewru cofania wjechał do przydrożnego rowu. Badanie alkotestem wykazało, że mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło 23 lutego.

Jechał bez uprawnień
KUZNOCIN Kierowca fiata ducato został zatrzymany przez patrol policji podczas rutynowej kontroli 24 lutego. Policjanci stwierdzili, że 29-letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował autem pomimo cofniętych uprawnień.

Straciła portfel
SOCHACZEW Mieszkanka Żychlina zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł jej portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Do zdarzenia doszło 24 lutego na ulicy Hanki Sawickiej.

Staranowała dwa auta
SOCHACZEW Kierująca volkswagenem passatem nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i doprowadziła do zderzenia z oplem i toyotą. Do zdarzenia doszło 25 lutego na Al. 600-lecia. Pasażerka toyoty trafiła do szpitala.

Pijany na skuterze
KAROLKÓW SZWAROCKI Policjanci w czasie kontroli drogowej zatrzymali 21-letniego mężczyznę kierującego skuterem. Okazało się, że miał on ponad promil alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło 25 lutego pod Karolkowem Szwarockim.
JS, BN