Strona główna Sochaczew Karolina w czołówce

Karolina w czołówce

925
0
PODZIEL SIĘ
Sochaczew
Trzecia edycja Olimpiady Wiedzy o Mediach okazała się niezwykle szczęśliwą dla Zespołu Szkół im. Iwaszkiewicza. Karolina Łukawska, uczennica klasy 3 technikum organizacji reklamy, napisała esej na temat wpływu mediów na portret współczesnego mężczyzny i współczesnej kobiety, dzięki któremu dostała się do etapu okręgowego Olimpiady.
16 grudnia w gmachu Wydziału Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego odbył się etap okręgowy, który polegał na rozwiązaniu testu.
W czasie, kiedy komisja sprawdzała testy, odbywało się spotkanie z dziennikarzem – Mariuszem Szczygłem. Opowiadał m.in. o niezwykłym początku swojej kariery, o miłości do Czech oraz podzielił się swoim sposobem na zdobycie sympatii nawet najbardziej surowego nauczyciela.
Tylko 10 osób z województwa mazowieckiego przeszło do ostatniego etapu – ogólnopolskiego. Karolina znalazła się w dziesiątce szczęśliwców i 17 marca będzie reprezentować naszą szkołę wśród 160 innych uczniów z całej Polski. Do wygrania są atrakcyjne nagrody m.in. indeksy na wyższe uczelnie oraz staże w RMF FM, RMF MAXXX, Wydawnictwie Bauer i Interii.
K.Ł