Groźny karambol na drodze

Reklamy
Młodzieszyn
Takiego zderzenia dwóch ciężarówek na drodze, i to w środku dnia, dawno nie było na krajowej   50. dawno nie było. Do zdarzenia doszło we wtorek, 10 stycznia około godziny 10.00 na obwodnicy Młodzieszyna, przed skrętem na Leontynów.
W wypadku uczestniczyły – ciągnik siodłowy z naczepą typu cysterna oraz samochód służby drogowej z doczepionym kotłem do wytwarzania mas bitumicznych. W wyniku zderzenia ciągnik z pustą cysterną wylądował w przydrożnym rowie. Natomiast drugi z pojazdów, choć pozostał na jezdni, to jednak jego kocioł leżał na poboczu i z pękniętego pojemnika wyciekał olej. Strażacy zabezpieczyli oba samochody oraz unieszkodliwili olejowe rozlewisko.
Co prawda wypadek wyglądał bardzo groźnie, ale nikt w nim nie ucierpiał. Osoby kierujące pojazdami wysiadły o własnych siłach jeszcze przed przybyciem ratowników ze straży pożarnej. Nie wymagały też pomocy medycznej.
W akcji uczestniczyły dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Młodzieszyna. Działania strażaków zakończyły się po około godzinie.
BN
Fot. PSP Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz