Strona główna Kronika kryminalna Czarna sobota

Czarna sobota

855
0
PODZIEL SIĘ
Mimo że policjanci bezustannie przestrzegają, aby dostosować prędkość jazdy do panujących na drodze warunków, jednak niewielu kierowców stosuje się do tych apeli.
Przykładem są wypadki, do jakich doszło w sobotę 11 lutego na drogach powiatu sochaczewskiego. Czarną serię rozpoczął wypadek, który miał miejsce w Radziwiłce, na trasie K50. Około godziny 11.00, kierująca toyotą 39-letnia mieszkanka gminy Brochów, z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zjechała na przeciwny pas ruch i doprowadziła do zderzenia z samochodem ciężarowym volvo. W stanie ciężkim odtransportowano ją śmigłowcem do jednego z warszawskich szpitali.
Do kolejnego wypadku doszło o godzinie 22.37 na drodze nr 92 w Kożuszkach Parceli, w gminie Sochaczew. Tu osobowe bmw zjechało z jezdni i uderzyło w drzewo. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby. Dwojgu z nich udało się wyjść z samochodu o własnych siłach. Natomiast, aby wydostać trzecią osobę z kompletnie rozbitego samochodu, strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych do rozginania blach. Poszkodowani w wypadku zostali przewiezieni do sochaczewskiego szpitala.
es
Fot.: KPPSP Sochaczew

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowa dzielnicowa
Następny artykułOgień strawił dom