Strona główna Rybno 40 lat Gminnej Spółki Wodnej w Rybnie

40 lat Gminnej Spółki Wodnej w Rybnie

1173
0
PODZIEL SIĘ
W 2017 roku 40- lecie swojej działalności obchodzi Gminna Spółka Wodna w Rybnie.
W związku z tym zaszczytnym jubileuszem 10 lutego zorganizowano Jubileuszowe Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze GSW w Rybnie. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rybno. Rozpoczęto je minutą ciszy czcząc pamięć zmarłego w ubiegłym roku, długoletniego Prezesa Zarządu Pana Zdzisława Tabarę.
Wśród przybyłych gości byli między innymi: p.o. Kierownik Wojewódzkiego   Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Sochaczewie – Zdzisław Maksymiuk, Anna Guraj-Jaszke, Bożena Samson – Radna Powiatu Sochaczewskiego, Małgorzata Orlikowska – Kierownik Banku Spółdzielczego oddział Rybno, Agnieszka Zdunek – Sekretarz Gminy Rybno, Henryka Jędrzejczak – Przewodnicząca Rady Gminy Rybno, członkowie Gminnej Spółki Wodnej w Rybnie, radni i sołtysi, przedsiębiorcy z terenu gminy.
Głównym bohaterem uroczystości i zarazem adresatem szeregu życzeń był Piotr Przybylski, który
Pełni funkcję Prezesa Zarządu. Na ręce Prezesa Zarządu złożono kwiaty i życzenia przez delegację reprezentującą Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Sochaczewie oraz list gratulacyjny od Wójta Gminy Rybno odczytany przez panią sekretarz.
Zebranie było idealną okazją do przybliżenia historii spółki wodnej i osób z nią związanych na przestrzeni lat
Walne zebranie to również czas na omówienie bieżących spraw. Wśród tematów poruszanych na spotkaniu znalazło się m.in. sprawozdanie merytoryczne i finansowe za ostatni rok oraz przedstawienie najbliższych planów związanych z działalnością gminnej spółki w 2017 roku.
 Punktem kulminacyjnym obchodów jubileuszu była niespodzianka przygotowana przez członków zarządu w postaci pysznego tortu urodzinowego, którego skosztować mogli wszyscy obecni.