Waleczni młodzi

65
0
JUDO
W Mysiadle odbył się pierwszy w tym roku turniej rankingowy WMZJudo. W gronie ponad trzystu zawodniczek i zawodników dzielnie walczyła ekipa Orkana-Judo. 14-osobowa drużyna zdobyła cztery medale. Turniej ten był przetarciem sochaczewian przed wyjazdem do Czech na Grand Prix Ostrawy.
Kategoria Młodzik U-15: 3.Jan Jesiołowski (42 kg), 3.Bartosz Ambroży (46 kg), 5.Katarzyna Wypchło (52 kg), 5.Maksymilian Żakowski (50 kg), 5.Jeremi Suchowolak (55 kg)
7.Kacper Wątkowski (50 kg), Bartłomiej Wojciechowski (42 kg) oraz Szymon Kowalczyk (50 kg) – udział.
Kategoria Dzieci U-13: 2.Oliwia Hupert (48 kg), 3.Jan Jaworski (50 kg), 5.Tobiasz Kiełbasiński (55 kg), 7.Kacper Gajda (39 kg), 7.Paweł Szewczyk (46 kg), Mateusz Martinek (39 kg) – udział
Startowali też zawodnicy sochaczewskiej „Siódemki’’. Szymon Górka zajął 5 miejsce w kategorii wagowej 55 kg, 10 miejsce w kategorii wagowej 66 kg przypadło Pawłowi Kisielewskiemu. Natomiast Jakub Górka, startując w kategorii wagowej 55 kg, po przegraniu nieznacznie na punkty pierwszej walki odpadł z turnieju.
Po południu na tym samym obiekcie został rozegrany XIII Ogólnopolski Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola. Na tym turnieju   wystartowało dwóch młodzików z UKS „Siódemka” Sochaczew” 5 miejsce   w kategorii wagowej 60 kg zajął Andrzej Kisielewski, Wiktor Gąsiorowski w kategorii wagowej 46 kg – po przegraniu pierwszej walki – odpadł z turnieju.