Strona główna Sochaczew Tabliczki są priorytetem

Tabliczki są priorytetem

1752
0
PODZIEL SIĘ
SOCHACZEW
Od niedawna Marcin Siębor jest nowym dzielnicowym na terenie gminy Sochaczew. W czasie przedświątecznej sesji Rady Gminy przedstawił się radnym i sołtysom oraz przedstawił zakres swych prac, jakie ma do wykonania na podległym mu terenie. Absolutnym priorytetem, jak zaznaczył dzielnicowy, który wymuszają na nim uchwały gminy jest teraz wyegzekwowanie oznakowania numerycznego posesji w Kożuszkach Parceli.
To istotne ze względów bezpieczeństwa i dla takich służb, jak straż pożarna i pogotowie. Brak było wcześniej tego oznakowania i to zobowiązanie dla mieszkańców Kożuszek jest na wyraźne żądanie radnych – zaznaczył Marcin Siębor.
Osoby, które nie będą się stosować do zaleceń, mogą zarobić mandaty.
W innych sprawach, również interwencyjnych, można zgłaszać się do dzielnicowego na nr 519 035 449 lub e-mail: dzielnicowy.sochaczew6@ra.policja.gov.pl, dostępne non stop.
Podany adres mailowy ułatwia kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby.
BN
Fot. Bogumiła Nowak