Czwartek, 27 Kwietnia 2017 Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Bezpieczne ferie z Pitbullem
28-01-2016 06:21

Powiększ zdjęcieJak bezpiecznie dojechać na zimowy wypoczynek, jak przygotować auto do podróży - takich porad udzielali dzisiaj kierowcom mazowieccy policjanci w związku z rozpoczynającymi się za trzy dni zimowymi feriami na Mazowszu. Mundurowych wspomagał Piotr Stramowski, czyli odtwórca roli policjanta Majami w najnowszym kinowym hicie „Pitbull. Nowe porządki”.
Jak co roku, nad bezpieczeństwem najmłodszych wypoczywających w naszym województwie czuwać będą policjanci. Okres zimowych ferii, to czas wzmożonego ruchu autobusów i samochodów, które będą przewozić dzieci na zimowiska. Policjanci będą kontrolować te pojazdy. Weryfikowane będzie wyposażenie i stan techniczny pojazdów, a także wymagane dokumenty, przestrzeganie czasu pracy kierowców i ich trzeźwość. Policjanci będą też zwracać uwagę na dobór miejsc postoju w czasie podróży, dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i właściwy załadunek sprzętu narciarskiego i bagaży.
Dzisiaj o zbliżających się feriach, na radomskich ulicach, przypominał bardzo nietypowy patrol. Składał się on z policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego KWP zs. w Radomiu, mundurowych z radomskiej „drogówki” oraz Piotra Stramowskiego, czyli odtwórcy głównej policyjnej roli w najnowszym kinowym hicie „Pitbull. Nowe porządki”. Kierowcy zatrzymywani przez policjantów nie kryli ulgi, gdy dowiadywali się, iż tym razem rutynowa kontrola kończyła się poradą od aktora młodego pokolenia. W czasie policyjno-aktorskiego patrolu zatrzymano kilkunastu kierowców, którzy z miejsca kontroli odjechali z odblaskami i gadżetami związanymi z filmem oraz zaproszeniami do kina Helios.
Działania mazowieckich policjantów wpisały się także w program profilaktyczny „B&N” czyli B jak Bezpieczny i N jak Niechroniony, którego inicjatorem jest KWP zs. w Radomiu.

Zespół Prasowy KWP
zs. w Radomiu/RJ


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2017 Milenium Media


ZAPRASZAMY DO BIURA REKLAMY PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL ORAZ EXPRESSU SOCHACZEWSKIEGO - Sochaczew ul. Żeromskiego 29 g. tel. 46 862 15 82, 46 862 43 96 ZAPRASZAMY DO BIURA REKLAMY PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL ORAZ EXPRESSU SOCHACZEWSKIEGO - Sochaczew ul. Żeromskiego 29 g. tel. 46 862 15 82, 46 862 43 96 ZAPRASZAMY DO BIURA REKLAMY PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL ORAZ EXPRESSU SOCHACZEWSKIEGO - Sochaczew ul. Żeromskiego 29 g. tel. 46 862 15 82, 46 862 43 96