Czwartek, 27 Kwietnia 2017 Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Zmiana na stanowisku dyrektora szkoły
17-07-2013 08:51

Powiększ zdjęcieWYCZÓŁKI Alicja Gałaj została wytypowana - przez komisję oceniającą - na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół w Wyczółkach. Jej kandydatura została uznana za najlepszą, o stanowisko ubiegały się jeszcze dwie nauczycielki.
Aby Alicja Gałaj oficjalnie objęła stanowisko dyrektora szkoły, wybór komisji musi zostać zaakceptowany przez wójta gminy Sochaczew.
O pracę na stanowisku dyrektora ubiegały się jeszcze dwie inne nauczycielki: Magdalena Dąbrowska, nauczycielka z Wyczółek zajmująca się edukacją wczesnoszkolną, prowadząca zajęcia plastyczne i artystyczne. Drugą kandydatką była Lidia Grzegrzółka, ucząca w Gimnazjum w Nowej Suchej geografii i biologii.
Alicja Gałaj, wcześniej również pracowała w ZS w Wyczółkach, tam zajmowała się nauczaniem wczesnoszkolnym i prowadzeniem zajęć technicznych.
- Kandydatkę na dyrektora zespołu szkół wyłoniła komisja, która składała się z dziewięciu osób. Byli to przedstawiciele urzędu gminy, szkoły i radni. Podjęto decyzję, że najlepszą kandydatką będzie pani Alicja Gałaj – mówi Expressowi Elżbieta Kowalczyk, sekretarz gminy Sochaczew. – Na razie kandydatura ta jest jedynie propozycją, ostateczną decyzję podejmie pan wójt, który swoim podpisem zatwierdzi nominacje. Nie będę wypowiadać się za pana wójta, jeśli uzna, że komisja podjęła dobrą decyzję, to pewnie się pod nią podpisze - wyjaśnia Kowalczyk.
Przypomnijmy, że wcześniej funkcję dyrektora Zespołu Szkół w Wyczółkach pełnił Zbigniew Pakuła, który niedawno objął funkcję dyrektora Zespołu Szkół nr 7 w Sochaczewie. Na razie na ostateczną decyzję Mirosława Orlińskiego, wójta gminy Sochaczew, trzeba jeszcze poczekać.
Pd.


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2017 Milenium Media


ZAPRASZAMY DO BIURA REKLAMY PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL ORAZ EXPRESSU SOCHACZEWSKIEGO - Sochaczew ul. Żeromskiego 29 g. tel. 46 862 15 82, 46 862 43 96 ZAPRASZAMY DO BIURA REKLAMY PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL ORAZ EXPRESSU SOCHACZEWSKIEGO - Sochaczew ul. Żeromskiego 29 g. tel. 46 862 15 82, 46 862 43 96 ZAPRASZAMY DO BIURA REKLAMY PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL ORAZ EXPRESSU SOCHACZEWSKIEGO - Sochaczew ul. Żeromskiego 29 g. tel. 46 862 15 82, 46 862 43 96