Środa, 25 Maja 2016 Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Atrakcyjny program Dnia Dziecka
27-05-2013 16:51

Powiększ zdjęcieW tym roku imprezy z okazji Dnia Dziecka organizuje miasto Sochaczew oraz Żelazowa Wola. Dzieci będą mogły odkrywać swoje talenty plastyczne, taneczne i muzyczne.
Miejski Dzień Dziecka odbędzie się jak co roku na terenie Ogródka Jordanowskiego 1 czerwca, w godzinach od 14.30 do 17.00. Program nosi nazwę „Spełniamy marzenia”, przewidziano w nim konkursy plastyczne i malowanie twarzy, kolorowe wycinanki, występ grupy Ani Be Ani Me z Miejskiego Ośrodka Kultury. Dzieci będą mogły wziąć również udział we wspólnym śpiewaniu „Mikrofon dla każdego” oraz w zabawach poprowadzonych przez Wujcia Wariatuncia.
2 czerwca wiele atrakcji - z Fryderykiem Chopinem w tle - szykuje Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, który jest organizatorem imprezy w Żelazowej Woli. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły wziąć udział w rodzinnej grze terenowej, w warsztatach plastycznych, tanecznych i wokalnych. Nie zabraknie również innych atrakcji. W tym roku motywem przewodnim Dnia Dziecka będzie Chopin - Dworzanin.
Spacerując po parku dzieci będą miały okazję do spotkania z Fryderykiem i jego rodzicami. Basen, na co dzień pełen wody, w Dniu Dziecka wypełniony będzie poduszkami i klockami Lego. Dla młodszych dzieci organizatorzy przygotowują specjalny ogródek, w którym dzieci będą mogły się bezpiecznie bawić.
Dzieci będą mogły posłuchać utworów Chopina w wykonaniu swoich rówieśników. Nie zabraknie również spotkania z wybitnymi twórcą, w tym roku będzie nim autor opracowania graficznego najnowszej publikacji NIFC dla dzieci „Zdrów Chłopczyna” - Bohdan Butenko.
Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00, wstęp wolny dla wszystkich dzieci i ich opiekunów.
Paulina Dyczewska


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy