Czwartek, 27 Kwietnia 2017 Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Odnowa skóry nakłuwaniem

Powiększ zdjęcieMikronakłuwanie skóry jest stosowane w medycynie estetycznej już od dawna jako zabieg mezoterapii igłowej. Obecnie dzięki nowym urządzeniom do mikronakłuwania przeżywa swój renesans.
Nowym urządzeniem do mikronakłuwania skóry jest dermapenem, który ze względu na swoje możliwości ma szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej oraz jest znacznie bardziej komfortowy i bezpieczniejszy dla pacjenta.
Normalnie cykl odnowy naskórka trwa 28 dni. Niestety z wiekiem zaczyna się wydłużać i jest mniej sprawny. Skóra robi się cienka, wiotka, wysuszona i drobno pomarszczona. Jednocześnie na skutek działania szkodliwych czynników środowiska - szczególnie promieniowania UV, dymu papierosowego, zanieczyszczeń powietrza - dołączają się głębokie zmarszczki, zaburzenia barwnikowe i poszerzone naczynka włosowate. Warstwa rogowa pogrubia się nieprawidłowo, stanowiąc jeszcze większą barierę dla różnych aktywnych substancji, które stosujemy aby skórę naprawić. Szukamy metod, które w sposób naturalny, niemal fizjologiczny przywrócą nam młodość.
Metoda działania techniki mikronakłuć jest bardzo skuteczna. Nakłuwając skórę powodujemy mikrouraz, który stymuluje skórę do samoleczenia i regeneracji. Po zabiegu występuje mikrouraz, który utrzymuje się około 1 do 3 dni. Uwolnione z komórek krwi czynniki wzrostu powodują aktywność komórek skóry. Pobudzone fibroblasty zaczynają produkować nowy kolagen, elastynę oraz substancje powodujące nawilżenie. Rozpoczyna się proces formowania nowych tkanek. Nakłuwanie powoduje powstawanie nowych kanalików, a skóra jak gąbka wchłania nakładane preparaty podczas zabiegu. Należą do nich: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, czynniki wzrostu, peptydy.
Zabieg polecany szczególnie dla skór dojrzałych, na przebarwienia, blizny, rozstępy, Gwarantuje także, że efekt nie jest chwilowy i będzie się długo utrzymywał. Można go wykonać na każdej partii ciała i o każdej porze roku.
Z zabiegu mogą korzystać też panowie.
Zapraszam na powyższy zabieg.


Reklamy

Copyright © 2006 - 2017 Milenium Media


ZAPRASZAMY DO BIURA REKLAMY PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL ORAZ EXPRESSU SOCHACZEWSKIEGO - Sochaczew ul. Żeromskiego 29 g. tel. 46 862 15 82, 46 862 43 96 ZAPRASZAMY DO BIURA REKLAMY PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL ORAZ EXPRESSU SOCHACZEWSKIEGO - Sochaczew ul. Żeromskiego 29 g. tel. 46 862 15 82, 46 862 43 96 ZAPRASZAMY DO BIURA REKLAMY PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL ORAZ EXPRESSU SOCHACZEWSKIEGO - Sochaczew ul. Żeromskiego 29 g. tel. 46 862 15 82, 46 862 43 96